У Путіна відповіли на пропозицію Зеленського зустрітися на Донбасі

У Путіна відповіли на пропозицію Зеленського Путіну зустрітися на Донбасі, озвучене у відеозверненні 20 квітня 2021 року, повідомляє NNS, посилаючись на російський ТАСС.

У Москві назвали пропозицію Зеленського про зустріч із Путіним на Донбасі «заявою хорошого актора»

Пропозиція президента України Володимира Зеленського про зустріч з російським президентом Володимиром Путіним на Донбасі не має ніякого сенсу, заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабар, повідомляє ТАСС.

«Це заява хорошого актора, тому що смислового навантаження в ньому немає. Він пропонує зустріч в українському Донбасі. З якого переляку наш президент повинен з ним зустрічатися на Донбасі, який Зеленський, по-перше, не контролює», — зазначив сенатор.

Він додав, що Донбас можна назвати українським «з великою натяжкою», оскільки і “ЛНР”, і “ДНР” давно заявляють, що вони не сприймають нинішню владу на Україні.

«По-друге, про що говорити з ним після того, як він, по суті, розв’язав нові сутички на кордоні. Росія не є стороною конфлікту. Нехай зустрічається з лідерами невизнаних республік, яких визнав, до речі, народ Донбасу. Нехай з ними визначає подальшу долю регіону», — підкреслив Джабар.

На його думку, Зеленський просто захотів заявити про себе, «як би перехопити ініціативу» перед посланням президента РФ Федеральним зборам, яке буде оприлюднене в середу.

Нагадаємо, напередодні Зеленський виступив з відеозверненням до українського народу і росіянам. Він заявив, що наша країна не хоче війни, але готова захищати свої території. Глава держави також звернувся до Путіна з пропозицією зустрітися «в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна».

Відеозвернення Зеленського до народу України і Путіну

Путін не планує розмову з Зеленським – Пєсков

Росія не підтримала пропозицію про припинення вогню на Донбасі з 1 квітня

To Top