[:ru]У Путина ответили на предложение Зеленского встретиться на Донбассе[:ua]У Путіна відповіли на пропозицію Зеленського зустрітися на Донбасі[:]

[:ru]У путина ответили на предложение Зеленского Путину встретиться на Донбассе, озвученное в видеообращении 20 апреля 2021 года, сообщает NNS, ссылаясь на российский ТАСС.

В Москве назвали предложение Зеленского о встрече с Путиным на Донбассе «заявлением хорошего актера»

Предложение президента Украины Владимира Зеленского о встрече с российским президентом Владимиром Путиным на Донбассе не имеет никакого смысла, заявил первый зампред комитета Совета Федерации по международным делам Владимир Джабаров, сообщает ТАСС.

«Это заявление хорошего актера, потому что смысловой нагрузки в нем нет. Он предлагает встречу в украинском Донбассе. С какого перепугу наш президент должен с ним встречаться на Донбассе, который Зеленский, во-первых, не контролирует», — отметил сенатор.

Он добавил, что Донбасс можно назвать украинским «с большой натяжкой», поскольку и “ЛНР”, и “ДНР” давно заявляют, что они не приемлют нынешнюю власть на Украине.

«Во-вторых, о чем говорить с ним после того, как он, по сути, развязал новые столкновения на границе. Россия не является стороной конфликта. Пусть встречается с лидерами непризнанных республик, которых признал, кстати, народ Донбасса. Пусть с ними определяет дальнейшую судьбу региона», — подчеркнул Джабаров.

По его мнению, Зеленский просто захотел заявить о себе, «как бы перехватить инициативу» перед посланием президента РФ Федеральному собранию, которое будет оглашено в среду.

Напомним, накануне Зеленский выступил с видеообращением к украинскому народу и россиянам. Он заявил, что наша страна не хочет войны, но готова защищать свои территории. Глава государства также обратился к Путину с предложением встретиться «в любой точке украинского Донбасса, где идет война».

Видеообращение Зеленского к народу Украины и Путину

Путін не планує розмову з Зеленським – Пєсков

Росія не підтримала пропозицію про припинення вогню на Донбасі з 1 квітня[:ua]У Путіна відповіли на пропозицію Зеленського Путіну зустрітися на Донбасі, озвучене у відеозверненні 20 квітня 2021 року, повідомляє NNS, посилаючись на російський ТАСС.

У Москві назвали пропозицію Зеленського про зустріч із Путіним на Донбасі «заявою хорошого актора»

Пропозиція президента України Володимира Зеленського про зустріч з російським президентом Володимиром Путіним на Донбасі не має ніякого сенсу, заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабар, повідомляє ТАСС.

«Це заява хорошого актора, тому що смислового навантаження в ньому немає. Він пропонує зустріч в українському Донбасі. З якого переляку наш президент повинен з ним зустрічатися на Донбасі, який Зеленський, по-перше, не контролює», — зазначив сенатор.

Він додав, що Донбас можна назвати українським «з великою натяжкою», оскільки і “ЛНР”, і “ДНР” давно заявляють, що вони не сприймають нинішню владу на Україні.

«По-друге, про що говорити з ним після того, як він, по суті, розв’язав нові сутички на кордоні. Росія не є стороною конфлікту. Нехай зустрічається з лідерами невизнаних республік, яких визнав, до речі, народ Донбасу. Нехай з ними визначає подальшу долю регіону», — підкреслив Джабар.

На його думку, Зеленський просто захотів заявити про себе, «як би перехопити ініціативу» перед посланням президента РФ Федеральним зборам, яке буде оприлюднене в середу.

Нагадаємо, напередодні Зеленський виступив з відеозверненням до українського народу і росіянам. Він заявив, що наша країна не хоче війни, але готова захищати свої території. Глава держави також звернувся до Путіна з пропозицією зустрітися «в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна».

Відеозвернення Зеленського до народу України і Путіну

Путін не планує розмову з Зеленським – Пєсков

Росія не підтримала пропозицію про припинення вогню на Донбасі з 1 квітня[:]

To Top