Тарифи на тепло і гарячу воду не зростуть – Конгрес місцевих влад підписав меморандум

Конгрес місцевих і регіональних влад підписав “тарифний” меморандум стовно тарифів на опалення і гарячц воду, повідомляє NNS, посилаючись на Суспільне.

На засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові підписали меморандум згідно з яким тарифи на гарячу воду та опалення не будуть зростати до кінця опалювального сезону 2021-2022.

Як заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, згідно з ухваленим меморандумом, місцева влада не підвищуватиме тарифи на тепло та гарячу воду до кінця опалювального сезону.

“НАК “Нафтогаз”, Асоціація міст України, Палата місцевих влад провели велику складну непросту важливу роботу. Сьогодні на цьому засіданні між урядом нашої держави, між НАК “Нафтогаз”, Асоціацією міст України, Конгресом місцевих та регіональних влад ми підписуємо меморандум згідно з яким до кінця опалювального сезону тарифи на тепло та гар воду не будуть зростати”, — наголосив прем’єр.

Очільник уряду додав, що очікує на появу аналогічного меморандуму з місцевою владою, який буде діяти не один, а три наступні роки. Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що перед початком опалювального сезону до роботи готові 19 тис. котелень, 19 тис. км теплових мереж, 5 тис. центральних теплових пунктів.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Газ, світло, опалення: прем’єр розказав, що буде з тарифами на комуналку

Тарифи на тепло і гарячу воду можуть злетіти на 30-40%

Вдвічі менше за опалення будуть платити власники газових котлів: українцям перерахували тарифи на зиму

 

To Top