Тариф на електроенергію для населення залишиться на рівні 1,68 грн до травня – постанова

До 1 травня цього року тариф на електроенергію для населення залишиться на рівні 1,68 грн за кВт-год, передає NNS, посилаючись на НВ.

Кабінет міністрів України продовжив дію фіксовану ціну на електроенергію в розмірі 1,68 грн / кВт-год для побутових споживачів до 1 травня 2021 року. Про це йдеться в опублікованій постанові уряду.

Згідно з постановою, крім індивідуальних побутових споживачів, фіксована ціна на цей період також застосовується для ряду споживачів. Зокрема, такий тариф застосовується в гуртожитках, які розраховуються за ресурс за загальним лічильником в рамках побутових потреб, без урахування фахової та господарської діяльності.

Також тариф 1,68 грн / кВт-год буде діяти в багатоквартирних житлових будинках, в тому числі гуртожитках при використанні е / е в технічних цілях – наприклад, для роботи котелень, ліфтів, освітлення дворів.

Також, за фіксованою ціною за електроенергію будуть платити дачні, садові, гаражно-будівельні кооперативи на технічні цілі та освітлення. Крім того, до категорії споживачів, які отримують ресурс за фіксованою ціною, віднесені юрособи – власники житла для внутрішньо-переміщених осіб і релігійні організації в частині задоволення побутових потреб.

При наявності двозонним лічильників споживачі оплачуватимуть половину ціни за період з 23:00 до 7:00. При наявності тризонних лічильників – 1,5 фіксованої ціни з 8:00 до 11:00 і з 20:00 до 22:00 і 0,4 цієї ціни – з 23:00 до 7:00. У всіх інших часових проміжках оплачується повна вартість.

Нагадаємо, що на засіданні 24 березня Кабмін прийняв рішення зберегти тариф на електроенергію для населення на діючому рівні 1,68 грн / кВт-год . В кінці грудня минулого року Кабмін скасував пільговий тариф на перший 100 кВт електроенергії в розмірі 0,9 грн / кВт-год , встановивши єдину ціну в розмірі 1,68 грн / кВт-год. Також було скасовано пільги для мешканців 30-кілометрових зон.

To Top