Шок! Залізничники показали, у яких умовах доводиться працювати (відео)

Працівники «Укрзалізниці» показали, у яких умовах їм доводиться працювати, повідомляє NNS, посилаючись на інтернет-видання Стіна.

Про такі умови роботи машиністів багато українців навіть не підозрювали. Про те, як працюється їм сьогодні, у люті морози, розповідається на сторінці PavlovskyNews.

На опублікованих відео можна побачити воістину неймовірну для сучасного світу картину – скло в кабіні машиніста поїзда залито товстим шаром льоду. Все, що крізь можна побачити у вікно – це те, що на вулиці світлий час доби, не більше. Для того, щоб хоч якось побачити сигнали на коліях, залізничники були змушені… розпалювати в кабіні папір і так створювати маленьке оглядове віконце в лобовому склі.

Що стосується помічника машиніста, то у нього справи зовсім сумно – скло перетворилося на суцільну крижану стіну. Чоловік, що тримає в руках запалений папір, обурюється, чому в поїздах досі немає склообігрівачів.

Крім того, він звертається до голови Укрзалізниці Володимира Жмака з питанням, чи дійсно працівники залізниці не заслуговують підвищення зарплат, працюючи в таких диких умовах.

Раніше ми повідомляли: 

В електричках встановлять камери спостереження

Голова «Укрзалізниці» пожалівся на зарплату у 625 000 гривень на місяць (відео)

To Top