Заблукав ще у лютому: у Карпатах знайшли тіло туриста з Києва

Гірські рятувальники знайшли тіло киянина, що заблукав в районі гори Гемба ще 13 лютого.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС України, передає NNS.

“На жаль, дива, на яке усі так сподівались, не сталося… 27 квітня о 16:00 гірські рятувальники знайшли тіло туриста-киянина, що заблукав в районі гори Гемба ще 13 лютого”,йдеться у повідомленні.

У ДСНС нагадали, що 13 лютого 40-річний чоловік разом із товаришем вийшли в гори, аби покататись на лижах, але в умовах поганої видимості друзі заблукали. Намагаючись знайти дорогу, вони загубили впітьмі один одного… Наступного дня пообіді рятувальники знайшли першого туриста.

“21 лютого за допомогою вертольоту Н-225 “Супер пума” рятувальники навіть провели повітряну розвідку місцевості”,повідомляли в ДСНС.

Пошукова операція тоді ускладнювалася сильними снігопадами  – в горах випало до пів метра снігу, повідомляло управління ДСНС України у Закарпатській області.

Пошукові роботи зниклого тривали 21 день, аж до 5 березня.

Згодом, коли зійшов сніг, рятувальники відновили пошуки і 27 квітня загиблого було знайдено в ущелині біля потічка у підніжжя гори Жид-Магура.

Після проведення правоохоронцями першочергових слідчих дій тіло чоловіка буде транспортовано до с. Березники.

До пошуків 27 квітня залучались 10 рятувальників та 2 одиниці техніки від гірських пошуково-рятувальних відділень м. Ужгорода та Мукачева.

To Top