Купити квартиру в Дніпрі

Як зміниться призов до армії в Україні після війни

Президент Володимир Зеленський розповів, як після війни зміниться призов до армії в Україні.

Війна, яку розв’язала росія в Україні, змушує змінити правила призову в нашій країні. Імовірно в майбутньому, це також торкнеться юнаків, які планують вступати до вишів.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова Володимира Зеленського під час звернення до студентів Ізраїлю, передає НСН.

За словами президента, війна російської федерації проти України змусила сотні тисяч людей не лише взяти у руки зброю, але й навчитися користуватися нею.

У рамках безпекових реформ на сьогодні Україна розглядає модель призову, як в Ізраїлі.

«Будемо розглядати, обговорювати з громадськістю. Те, що наші люди будуть знати, як воювати, те, що більшість з них це знають, після того, як з’явилась територіальна оборона, велика кількість людей, вже рахується у сотнях тисяч, вони захищали нашу державу спочатку голіруч, а потім вже зі зброєю в руках, говорить про те, що, як раніше, з точки зору захисту нашої держави й армії, а також кількості військових, так вже не буде і підхід буде змінений і для студентства тощо»,заявив президент.

Відзначимо, що система освіти Ізраїля відрізняється від української. Більшість майбутніх студентів призиваються в армію або ж проходять альтернативну службу. Середній вік студента-першокурсника в країні становить близько 23 років.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×