Верховна Рада призначила нового міністра інфраструктури

Верховна Рада 20 травня призначила на посаду міністра інфраструктури Олександра Кубракова, який до цього часу працював очільником «Укравтодору».

Про це йшлося у трансляції Ради, пише Громадське, передає NNS.

За призначення проголосували 284 депутати. Виступили проти або утримайся опозиційні партії: «Опозиційна платформа — За життя», «Європейська солідарність» та «Голос».

Після голосування Кубраков склав присягу міністра.

Перед цим Рада також призначила новим міністром охорони здоров’я вже колишнього головного санітарного лікаря та заступника попереднього міністра охорони здоров’я Максима Степанова Віктора Ляшка.

Напередодні Комітет з питань транспорту та інфраструктури рекомендував призначити Кубракова на посаду міністра інфраструктури.

За відставку попереднього міністра Владислава Криклія проголосували на засіданні Ради 18 травня. Він написав заяву про звільнення самостійно.

Хто такий Кубраков?

«Укравтодор» він очолював з 2019 року. Був народним депутатом України IX скликання від «Слуги Народу». За час роботи в парламенті подав 16 законопроєктів, із яких 12 вже ухвалили.

Зокрема, він є автором ухваленого законопроєкту №1041 про запровадження середньострокової державної цільової програми на будівництво, реконструкцію, капітальний та середній поточний ремонт доріг державного та місцевого значення.

До політики був виконавчим директором асоціації «Інформаційні технології України». Керівник сектору «IT та Телеком» в «Офісі ефективного регулювання» (BRDO). Експерт IT-ринку та ринку мобільного зв’язку.

To Top