В Україні 4 червня стане Днем вшанування пам’яті дітей, що загинули від збройної агресії РФ

Верховна Рада ухвалила постанову №5343 “Про вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України”.

Про це пише Укрінформ, передає NNS.

Відповідне рішення підтримали 308 народних депутатів

У пояснювальній записці зазначається, що Міжнародний день безневинних дітей — жертв агресії відзначається у світі щорічно 4 червня, відповідно до постанови Генеральної асамблеї ООН від 19 серпня 1982 року.

Ухвалена постанова передбачає вшанування в цей день на державному рівні пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України, зокрема наводяться рекомендації Кабінету Міністрів, місцевим органам виконавчої влади, а також Державному комітету телебачення і радіомовлення України.

Читайте також: Прихильники відновлення СРСР готували псевдовибори на Дніпропетровщині (фото)

У пояснювальній записці також наводяться дані, що починаючи з 2014 року на території Донецької та Луганської областей загинули більше 240 дітей, ще 56 зникли безвісти. Отримали поранення і травми, за даними різних джерел, від 167 до понад 500 малолітніх громадян України.

Як повідомлялось, на початку квітня 2021 року група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді проєкт постанови №5343 “Про вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України”.

To Top