Уруський прокоментував фото з Кадировим

Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промосливості Олег Уруський прокоментував своє фото поруч із Рамзаном Кадировим, зроблене під час міжнародної військово-технічної виставки IDEX-2021 у столиці ОАЕ Абу-Дабі.

Як пише Укрінформ, Уруський опублікував коментар у Фейсбуці, передає NNS.

“На фото, розміщеному на сторінці у Facebook Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля, – офіційна церемонія відкриття міжнародної військово-технічної виставки IDEX-2021, на якій я беру участь як глава української урядової делегації”,написав віце-прем’єр.

Він додав, що розміщення очільників офіційних делегацій під час ходи на початку церемонії визначає Протокол держави-організатора. Була застосована практика, згідно якої, особисті гості Правлячої родини були розміщені в алфавітному порядку.

“Водночас, хотів би додати, що я особисто під час, в ході та після церемонії не мав (і не збираюсь мати) жодних контактів з головою делегації РФ, яким є Р. Кадиров”,підкреслив Уруський.

За його словами, українська делегація звернула увагу місцевого протоколу щодо неприйнятності подібних ситуацій у майбутньому.

“Також не вважаю можливим «шарахатися» від представників ані країни-агресора, ані будь-якої іншої країни, демонструючи, таким чином, невпевнену поведінку та слабкість української сторони”,зазначив віце-прем’єр.

Раніше ми писали: Шмигаль вимагає пояснень від віце-прем’єр-міністра Уруського через фото з Кадировим

To Top