Укрзалізниця представила нові плацкартні вагони: що змінилося (ФОТО)

Укрзалізниця представила плацкартні вагони капсульного типу. Вони передбачають більш комфортні умови проїзду та наявність інтимного простору для кожного пасажира.

Про це повідомляє today.ua, передає NNS.

Компанія Укрзалізниця під завісу літа влаштувала масштабну виставку, на якій показала модернізовані вагони різного типу: плацкартні вагони капсульного типу, купейні вагони нового зразка виробництва Крюківського вагонобудівного заводу, а також купейні вагони-трансформери.

Зокрема, блогер Олег Васильєв детально зупинився на облаштуванні плацкартного вагона капсульного типу. Він зауважив, що варіант, запропонований на виставці – концептуальний, тобто не остаточний. Остаточний – буде сформований з урахуванням побажань пасажирів. Дизайн такого вагона – вітчизняна розробка. Його створила компанія із Запорізької області.

Перше, що привертає увагу – перегородки, які з’явилися уздовж проходу. Вони частково відділяють простір, в якому розташовані полиці, від загальної території проходу. При цьому в перегородках пророблені отвори, стилізовані під сходи. Це допоможе пасажирам з другої полиці підійматися на неї.Укрзалізниця готує до запуску нові плацкартні вагони: що незвичайного з’явиться для пасажирівУ нижніх полиць є широка спинка, щоби вдень було зручно на них сидіти. З боку вікна, в кутку, кожен пасажир може включити себе індивідуальне світло. Поруч розташована вентиляція, що особливо важливо в літній період.

Той же набір індивідуальних зручностей (розетки, роз’єми, світло, полички і вентиляція) передбачений і для мешканців горішніх полиць.

Особистий простір можна обмежити шторкою із тканини, яка розсувається по всьому периметру полки.

На столику передбачені чотири круглі виїмки для тари, щоби вона не сповзала під час руху поїзда і не падала зі столика.

Крім того, над вікном розташовані лампа загального освітлення та монітор. На моніторі можна відстежувати в режимі онлайн геолокацію поїзда, час, дату, швидкість руху, температуру “за бортом”, а також індикацію роботи туалетів.

У туалеті, крім стандартного набору засобів (умивальник і санвузол), передбачений також пеленальний столик.

To Top