У Зеленського розповіли, які ЗМІ читає і дивиться президент

Прессекретарка президента України Юлія Мендель розповіла про те, які ЗМІ читає і дивиться Володимир Зеленський, а також заявила, що глава держави активно читає головні сайти країни і дивиться політичні ток-шоу.

Про це вона повідомила в інтерв’ю українській журналістці Олесі Бацман, пишуть comments.ua, передає NNS.

За її словами, Зеленський регулярно читає і дивиться основні українські ЗМІ. Вона назвала журналіста Дмитра Гордона, сайти “Українська правда”, НВ, “Кореспондент”, “РБК-Україна” та інші.

Також Мендель сказала, що президент дивиться політичні ток-шоу на телебаченні і дуже уважно стежить за новинами. Вона зазначила, що в даному питанні Зеленський є перфекціоністом.

Мендель сказала, що президенту потрібно чітко розуміти, чому в конкретних ЗМІ робляться різні акценти на новинах про нього і його команді. Також вона звернула увагу на те, що журналісти не завжди підбирають правильні фото для новин, які змінюють контекст інформаційного приводу і сприйняття з боку людей.

Юлія Мендель працює на посаді прессекретарки Володимира Зеленського з червня 2019 року. До цього вона працювала журналісткою в ряді відомих видань.

To Top