У літній сезон Укрзалізниця готова призначити понад 30 поїздів

У межах програми з підготовки до перевезень у літній сезон “Укрзалізниця” готова призначити не менше 30 поїздів у найпопулярніших напрямках.

Про це заявив в.о. члена правління, директор філії “Пасажирська компанія” АТ “Укрзалізниця” Олександр Перцовський, передає пресслужба компанії, пише Економічна правда, інформує NNS.

За його словами, наразі триває активна робота з підготовки рухомого складу, інфраструктури, організаційні заходи для забезпечення українців у залізничних перевезеннях влітку.

“Зважаючи на реалії сьогодення, ми очікуємо на збільшення кількості внутрішніх туристів і активно готуємося. Звісно, карантинні обмеження вносять свої корективи, але ми навчилися оперативно на них реагувати та запевняємо, що суворе дотримання протикарантинних заходів робить поїзди більш безпечним транспортом для пасажирів”,сказав Перцовський.

Він також розповів про основні напрямки курсування літніх поїздів.

“Намагаємося зробити максимально зручні маршрути, щоб пасажири з різних регіонів України без пересадок діставалися курортних місць.

Наприклад, в Азовському напрямку курсуватимуть зручний нічний поїзд Київ – Бердянськ, а зі Львова поїздом можна буде дістатися до Новоолексіївки та Бердянська, з Лисичанська, Харкова – до Одеси”,додали в УЗ.

Також повідомляється, що однією з програм Укрзалізниці щодо поліпшення пасажирського сполучення є створення зручних маршрутів між містами-мільйонниками.

Перспективним напрямком Олександр Перцовський назвав запровадження прямого сполучення між Харковом та Дніпром, Кривим Рогом та Одесою.

“Великі промислові та культурні центри зрештою отримають зручне залізничне сполучення, що стане в нагоді як бізнесу, так і туристам”,додав Перцовський.

Раніше ми писали: У швидкісних поїздах з’явиться дитяче меню

To Top