Тарифи на тепло і гарячу воду: Кабмін, НКРЕКП, “Нафтогаз” та мери міст підписали меморандум

У вівторок, 9 лютого, Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, «Нафтогаз» та мери міст підписали меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента, передає NNS.

Згідно з підписаним документом, до кінця опалювального сезону 2020-2021 років українці безперебійно отримуватимуть опалення. Вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води у багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону не зміниться.

Підписання меморандуму. Фото: Офіс президента

Меморандум також передбачає, що теплопостачальні підприємства гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла та постачання його у домівки громадян упродовж усього опалювального періоду 2020-2021 років. Для цих підприємств передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсація різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованою в тарифах за тепло.

Уряд гарантує, що фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування.

Крім того, Нафтогаз зобов’язався розробити та впровадити до 1 вересня 2021 року довгострокові цінові пропозиції для забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання.

“Це дозволить уникнути цінових коливань протягом опалювального сезону 2021-2022 років”,відзначили в ОП.

Раніше ми писали: Тарифи на газ перерахували заднім числом: скільки буде у платіжках

To Top