Сьогодні Україна виступить у першому півфіналі “Євробачення-2021”. Де та коли дивитися

Сьогодні група «Go_A», яка представляє Україну на пісенному конкурсі «Євробачення», виступить в першому півфіналі.

Про це пише Главком , передає NNS .

Наших музикантів бачать мінімум в п’ятірці лідерів. Через епідемію в Роттердамі буде заповнена тільки п’ята частина глядацьких місць, фан-зони зі стоячими місцями не буде взагалі. Фінал конкурсу відбудеться в цю суботу.

Для проведення конкурсу в умовах пандемії організатори придумали чотири варіанти. В результаті прийняли другий сценарій. Так, він передбачає дотримання соціальної дистанції 1,5 метра. Відповідно, обмежену кількість глядачів і членів національних делегацій в залі.

Зал буде заповнений лише на одну п’яту. Доступ до нових квитків отримають тільки ті, хто купував їх у минулому році. Однак, щоб потрапити на конкурс, крім квитка, треба мати ще й негативний результат тесту на ковід. Його потрібно буде зробити не раніше ніж за добу. А потім ще й пройти повторне тестування протягом п’яти наступних днів.

Українська електрофолк-група, яка перемогла в нацвідборі, буде боротися за перше місце в конкурсі з україномовною піснею «ШУМ». Зауважимо, що на нацвідборі колектив переміг з композицією «Соловей», але, через скасування конкурсу в 2020-м, учасники повинні були підготувати новий трек.

Група Go-A представить свій номер в першому півфіналі під номером 15. Крім України, 18 травня в Роттердамі виступить Литва, Словенія, Росія, Швеція, Австралія, Північна Македонія, Ірландія, Кіпр, Норвегія, Хорватія, Бельгія, Ізраїль, Румунія, Азербайджан і Мальта.

У другому півфіналі, який відбудеться 20 травня, на сцені виступить 17 країн-учасниць, в тому числі Сан-Марино, Естонія, Чехія, Греція, Австрія, Польща, Молдова, Ісландія, Сербія, Грузія, Албанія, Португалія, Болгарія, Фінляндія, Латвія , Швейцарія, Данія.

В Україні півфінали на фінал “Євробачення” транслюватимуть канали СТБ і UA: Перший. Початок трансляції по Києву о 22:00.

Фото Reuters

To Top