Президент призначив Чауса головою Чернігівщини

Президент Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса замість Анни Коваленко.

Про це повідомляє Офіс президента з посиланням на указ № 343/2021, передає Українська правда, інформує NNS.

Повідомляється, що під час зустрічі в ОПУ Зеленський вручив Чаусу службове посвідчення та побажав успіху в роботі на новій посаді.

Для довідки: В’ячеслав Чаус народився у Чернігові в серпні 1977 року. Має юридичну та економічну освіту. До призначення головою ОДА працював заступником гендиректора із земельних та соціальних питань АТ “Укргазвидобування”.

28 липня Кабінет міністрів погодив призначення на посаду голови Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Нагадуємо:

15 жовтня 2020 року президент Володимир Зеленський представив нову керівницю Чернігівської обласної держадміністрації 29-річну Анну Коваленко.

Коваленко – дружина колишнього головнокомандувача Збройних Сил України Руслана Хомчака. Вона є головою всеукраїнської ГО “39 жіноча сотня Самооборони Майдану” і координаторкою ГО “Антикорупційний рух України”.

27 липня стало відомо, що головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак йде з посади, на його місці буде Валерій Залужний, командувач оперативного командування “Північ”.

To Top