Моргенштерн проти СБУ: суд відкрив справу

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження справі за позовом російського співака Алішера Валєєва (Моргенштерна) до Служби безпеки України щодо внесення його до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Про це з посиланням на пресслужбу ОАСК пише Українська правда, передає NNS.

“Зазначимо, що ухвалою суду від 22 червня позовну заяву було залишено без руху та надано строк для усунення виявлених недоліків. У встановлений судом строк виявлені недоліки позовної заяви позивачем усунуті. Наразі позовна заява та додані матеріали відповідають вимогам КАСУ.

Дана справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи”, йдеться у повідомленні суду.

Передісторія:

17 червня стало відомо, що Моргенштерн позивається до СБУ через заборону в’їжджати в Україну.

Служба безпеки України відреагувала на позов Валєєва і заявила, що готова захищати свою позицію у суді.

Навесні 2021 року російський репер заявляв, що збирається в Україну з концертами. Інформація про гастролі Моргенштерна в Україні викликала критику в соцмережах. Згодом він заявив, що не поїде в Україну, тому що йому страшно.

У 2019 році Моргенштерн висміяв траур, який оголосили після пожежі в одеському коледжі. Це сталося під час його виступу в Одесі, в день, коли було оголошено жалобу за загиблими.

Моргенштерн раніше заявляв у пресі, що не розглядає «кримський ринок» для концертів, бо потім його не впустять на материкову Україну, додає Радіо Свобода.

To Top