Купити квартиру в Дніпрі

Мобілізація на росії – у Генштабі ЗСУ розповіли про плани кремля

Мобілізація на росії

Путіним була оголошена мобілізація на росії. У Генштабі ЗСУ розповіли, чому так поспішає російський диктатор і розкрили плани кремля.

Про це під час брифінгу розповів заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, передає НСН з посиланням на РБК-Україна.

Згідно з даними розвідки, неспроможність кремля досягти своїх цілей у війні, зростаюча підтримка України, збереження курсу Києва щодо вступу до НАТО й загострення соціально-економічних проблем у росії, змусили москву оголосити мобілізацію, аби хоч якось врятувати режим путіна.

“За нашими даними, згідно з мобілізаційними планами росії, мобілізації підлягатимуть близько 300 тисяч осіб. За попередніми даними, призов відбудеться якнайменше в два етапи, може бути більше”,заявив Громов.

Мобілізація на росії - у Генштабі ЗСУ розповіли про плани кремля

Під час першого етапу, як пояснює Громов, протягом місяця – півтора росія спробує доукомплектувати до повного штату свої з’єднання та військові частини, які залучені до війни проти України.

“Також не виключається, що частина сил піде на доукомплектування підрозділів прикордонної служби фсб для вивільнення особового складу підрозділів збройних сил, які залучені до прикриття кордону з Україною”,зауважив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу.

Попри те, що мобілізації підлягають різні категорії осіб, ймовірно, що росія призиватиме до війни посадових осіб сержантського та рядового складу, а також молодших офіцерів.

Вже під час другого етапу, росія створить низку загальновійськових формувань оперативного, тактичного рівня, відповідні комплекти ракетного підрозділу та артилерії.

“Одночасно ми розуміємо, що фахівців дефіцитних спеціальностей у противника немає, а їх підготовка займе тривалий час”, відзначає Громов.

Наші воїни готові до любого розвитку подій, попри мобілізацію у росії.

головне фото: Слово і Діло

Мобілізація в рф – генерал Забродський пояснив, як це вплине на війну в Україні

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×