[:ru]Как выглядят новые вагоны, которые получила Укрзализныця (ФОТО)[:ua]Як виглядають нові вагони, які отримала Укрзалізниця (ФОТО)[:]

Укрзалізниця

[:ru]«Укрзализныця» получила первые 5 купейных вагонов из партии, заказанной у Крюковского вагоностроительного завода за деньги государственного бюджета. В общей сложности их должно быть 100.

Об этом перевозчик сообщил 1 ноября, пишет Громадське, передает NNS.

Первые вагоны в Киеве уже согласовали к использованию специалисты «Укрзализныци». По условиям контракта, 20 из 100 вагонов должны поставить до конца 2021 года.

В УЗ рассказали, что вагоны оснащены кондиционерами, розетками с USB-портами, кнопками вызова проводника во всех купе и туалетах, кулерами с горячей и холодной водой, а также вакуумными туалетами и пеленающими столиками.

На столиках есть держатели для стаканов, купе оборудованы системой сигнализации — на ночь дверь фиксируется кнопкой блокировки, и при открывании двери соответствующий сигнал поступает в купе проводника.

Обшивка полок сделана из износостойких материалов, которые выдержат усиленные нагрузки. В купе есть форточки, которые можно открыть для проветривания, даже на окнах для аварийного выхода.

Что это за заказ?

Он предполагает, что Крюковский вагоностроительный завод должен построить и поставить УЗ 51 обычный купейный вагон, 12 спальных вагонов, 20 купейных вагонов, оборудованных для перевозки пассажиров с инвалидностью в колесных креслах, и еще 17 таких же, но с купе начальника поезда.

В 2021 году в бюджете Украины предусмотрено 3 млрд грн на обновление подвижного состава для пассажирских перевозок.[:ua]«Укрзалізниця» отримала перші 5 купейних вагонів із партії, яку замовили у Крюківського вагонобудівного заводу за гроші державного бюджету. Загалом їх має бути 100.

Про це перевізник повідомив 1 листопада, пише Громадське, передає NNS.

Перші вагони у Києві вже погодили до використання фахівці «Укрзалізниці». За умовами контракту, 20 зі 100 вагонів мають поставити до кінця 2021 року.

В УЗ розповіли, що вагони оснащені кондиціонерами, розетками з USB-портами, кнопками виклику провідника в усіх купе та вбиральнях, кулерами з гарячою та холодною водою, а також вакуумними туалетами і столиками для сповивання.

На столиках є тримачі для стаканів, купе обладнані системою сигналізації — на ніч двері фіксуються кнопкою блокування, і під час відчинення дверей відповідний сигнал надходить до купе провідника.

Обшивка полиць виготовлена зі зносостійких матеріалів, які витримають посилені навантаження. У купе є кватирки, які можна відчинити на провітрювання, навіть на вікнах для аварійного виходу.

Що це за замовлення?

Воно передбачає, що Крюківський вагонобудівний завод має побудувати та поставити «Укрзалізниці» 51 звичайний купейний вагон, 12 спальних вагонів, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісних кріслах, і ще 17 таких же, але з купе начальника поїзда.

У 2021 році у бюджеті України передбачили 3 млрд грн на оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень.[:]

To Top