Для кого в Україні впровадять соцпакети з накопичувальними пенсіями

У Міністерстві соціальної політики затвердили дві категорії громадян України, для яких будуть впроваджені соціальні пакети з накопичувальними пенсіями.

Про це NNS дізнався з повідомлення today.ua.

“Першими ластівками” в Україні, які отримають соцпакети з накопичувальними пенсіями, будуть медпрацівники і співробітники Національної поліції.

Про це в ході пресконференції повідомила міністрка соціальної політики Марина Лазебная.

“Ми хочемо запропонувати соціальні пакети з накопичувальними пенсіями для окремих груп працівників, що виконують соціально важливі роботи і зарплата яких фінансується з державного бюджету”,уточнила глава Мінсоцполітики.

Міністрка також зазначила, що у ввіреному їй відомстві сподіваються на прийняття Верховною Радою України до кінця осені проекту закону про пенсійні накопичення для всіх працюючих громадян в країні.

Крім спеціальних соцпакетів з накопичувальними пенсіями для пересічних українців Мінсоцполітики планує запустити проект по впровадженню накопичувальних пенсійних програм на об’єктах великої приватизації. Нові власники підприємств повинні будуть взяти на себе відповідні соціальні зобов’язання перед підлеглими.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Накопичувальна пенсія в Україні: обов’язкові внески введуть не для всіх

 

 

To Top