Будьте уважні! В Україні виявили небезпечне м’ясо

В Україні виявили м’ясні продукти з сальмонелою. М’ясо зажадали негайно вилучити з продажу і повідомили, хто виробник небезпечного продукту.

Про це йдеться в повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, пише РБК-Україна, передає NNS.

За даними Держпродспоживслужби, інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення про харчові продукти та корми RASFF про заражене м’ясо надійшло ще 10 вересня 2021 року. В індичих крильцях виробництва Польщі була виявлена Salmonella typhimurium.

З цього м’яса також було виготовлено м’ясо механічного обвалювання та експортувалося в Україну. Одержувач: ТОВ “Селміт”, вулиця Феросплавна, місто Запоріжжя та холодильний склад ФРОСТ-4 на вулиці Автопарковій у Дніпрі.

“Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, що здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучення з виробництва та/або обігу і в термін не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області”,сказано в повідомленні.

Варто відзначити, що Salmonella typhimurium викликає сальмонельоз – небезпечне захворювання, при якому в кров і органи заносяться токсини. Сальмонельоз може спровокувати такі ускладнення, як ендокардит, гнійний менінгіт, абсцеси печінки.

Як проявляється сальмонельоз

  • Висип на шкірі
  • Нудота і діарея
  • Головний біль
  • Безсоння і слабкість
  • Лихоманка, озноб
  • Підвищене потовиділення

Раніше ми писали: На Дніпропетровщині підпільний завод виробляв небезпечний алкоголь: куди збували продукцію (ФОТО)

 

 

To Top