8 млн бджіл загинули на Закарпатті під час доставки “Укрпоштою” (фото)

На Закарпатті загинули 8 млн бджіл під час доставки «Укрпоштою». Вони загинули через відсутність кисню і відсіків для провітрювання у вантажівці.

Про це повідомив журналіст Віталій Глагола в середу, 12 травня, передає zaxid.net, інформує NNS.

Подія трапилася напередодні, 11 травня. Зі слів журналіста, 400 спеціальних пакетів працівники Укрпошти везли у звичайній вантажівці Hyundai. Через відсутність кисню і відсіків для провітрювання усі 8 млн бджіл, що були у вантажівці, загинули. Це виявили в Ужгороді за кілька годин після відправки.

Вартість усіх відправлених поштою бджіл на ринку складає близько 500 тисяч гривень. Бджолярі звернулись до поліції і судитимуться із «Укрпоштою».

«Коли ми встановимо (те, що бджоли загинули з вини працівників компаній, ­– ред.), будемо визначатися відповідно до міри відповідальності кожного із винних осіб. […] Але для того, щоб прийняти якісь рішення нам потрібно встановити якусь міру відповідальності або міру вини тієї чи іншої людини»,заявив він.

На сайті «Укрпошті» зазначено, що вони вже давно надають послугу пересилання бджіл. Згідно із порядком упакування поштових відправлень, живих бджіл при перевезенні мають поміщати в ящики із щільно закріплених дерев’яних дощок. Сам ящик повинен мати закритий щільною сіткою вентиляційний отвір.

To Top