Російський вертоліт залетів на територію Сумської області (відео)

Російський вертоліт порушив повітряний простір України у Сумській області. Він залетів на відстань 50 метрів, після чого повернув в зворотному напрямку і залишив українську територію, передає Державна прикордонна служба України у вівторок, 16 березня, повідомляє NNS, посилаючись на zaxid.net.

За даними журналіста Андрія Цаплієнка, російський гелікоптер Мі-8 залетів на територію України по обіді, близько 14:05. Він також опублікував відповідне відео із ним.

Зазначається що розроблений на початку 1960-х років Мі-8 є багатоцільовим гелікоптером. Він широко використовується для виконання багатьох цивільних і військових завдань.

Українські прикордонники написали офіційного листа російським колегам щодо інциденту із тамтешнім гелікоптером, який залетів в український повітряний простір

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Українська Державна прикордонна служба направила офіційного листа російським колегам. У листі українські прикордонники вимагають пояснити причину перетину російським гелікоптером кордону України у повітряному просторі Сумської області.

“По даному факту Державна прикордонна служба України також негайно поінформувала всі зацікавлені міністерства та відомства”, – йдеться у заяві ДПСУ.

To Top