Після засідання РНБО в Україні звільнили понад 100 митників

Понад 100 співробітників регіональних управлінь Державної митної служби України відсторонили від виконання посадових обов’язків після засідання Ради національної безпеки і оборони 2 квітня, передає NNS, посилаючись на Громадське радіо.

Серед звільнених — 17 керівників митниці та митних постів.

Про це повідомили у Державній митній службі.

Там додали, що окрім персональних санкцій щодо кола осіб, діяльність яких пов’язують з контрабандою, вживають заходів щодо посадових осіб митних органів, що можуть бути причетними до корупційних діянь.

Зокрема, в Одеській митниці відсторонили – 22 працівника, у Закарпатській — 23,  у Київській — 8, у Волинській — 23, у Галицькій — 46 та у Буковинській — 3 працівника.

Нагадаємо, Рада нацбезпеки і оборони України на засіданні другого квітня запровадила санкції проти топ-10 контрабандистів України.

Президент Зеленський повідомив, що причиною такого рішення є збитки, що завдаються українському бюджету внаслідок неефективної роботи митниці.

«За розрахунками експертів, збитки через контрабанду сягають 300 млрд грн, що недоотримав державний бюджет. З них понад 100 млрд — унаслідок неефективної роботи митниці», — наголосив він.

To Top