Підтримати Україну: до Києва 1 квітня прибули міністри закордонних справ Литви та Німеччини

Квартири у Дніпрі нв Дім РІА

Підтримати Україну: до Києва 1 квітня прибули міністри закордонних справ Литви та Німеччини

Підтримати Україну: до Києва 1 квітня прибули міністри закордонних справ Литви та Німеччини

До Києва 1 квітня прибули міністри закордонних справ Литви та Німеччини Кястусіс Будріс і Анналена Бербок. Мета візиту – підтримати Україну.

Про це інформують «Новини України – НСН».

До Києва 1 квітня прибули міністри закордонних справ Литви та Німеччини: що відомо

Про свій візит глава МЗС Литви повідомив у соціальній мережі X. Він зазначив, що прибув до Києва, аби підтвердити непохитну підтримку литовської сторони мужньому українському народу. Литва, підкреслив він, залишається поруч із Україною в боротьбі за свободу та суверенітет. Також Будріс наголосив на відданості ідеї сильної, процвітаючої України в складі Європейського Союзу, завершивши своє повідомлення словами “Разом до перемоги!”

Водночас німецьке видання BILD повідомило, що Анналена Бербок, міністерка закордонних справ Німеччини, також перебуває в Києві. Це вже її одинадцятий візит до України і, ймовірно, останній на цій посаді. У межах свого візиту вона оголосила про виділення Україні додаткових 130 мільйонів євро гуманітарної допомоги.

Бербок підкреслила важливість демонстрації підтримки України через загострення відносин між США і Росією. Вона зауважила, що Україна готова припинити вогонь вже зараз, проте російський президент Володимир Ппутін продовжує зволікати і веде свою агресивну війну, грубо порушуючи міжнародне право.

Напередодні запланованої зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО Бербок заявила про намір пояснити американським партнерам, що стратегія зволікання Путіна не повинна впливати на спільну позицію союзників. Вона також запевнила, що наступний уряд Німеччини збереже обсяги підтримки України на високому рівні.

Ще новини України і світу: Чому провалився контрнаступ України у 2023 році і як в США відреагували на Курськ – велике розслідування NYT

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу