Названо ім’я вбитого снайпером на Донбасі 12 березня українського воїна (фото)

Вчора, 12 березня, в районі населеного пункту Мар’їнка куля снайпера російсько-терористичних військ влучила у серце українського військового-контрактника Олександра Пекура, 1990 року народження. Про це повідомляє прес-служба Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області, передає NNS.

Зазначається, що захисник був жителем села Гурівщина, на момент смерті йому було 30 років. У нього залишилися матір, брат та бабуся.

«Вчора в районі Мар’їнки куля ворожого снайпера влучила в серце військовослужбовця – контрактника, жителя села Гурівщина – Пекур Олександра Валентиновича, 1990 року народження.
Пішов у вічність молодий Герой, який пожертвував своїм життям, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України. Йому було лише 30 років.
Висловлюємо слова глибокого співчуття родині полеглого: матері – Тамарі Михайлівні, брату Миколі та бабусі Надії Федорівні, які втратили дорогу, рідну їм людину» – йдеться у повідомленні сільської ради.

Нагадаємо, впродовж 12 березня бойовики загалом 14 разів порушували досягнуті домовленості про перемир’я на Донбасі. Терористи, відкривали вогонь з гранатометів, кулеметів та мінометів, а також стрілецької зброї.

To Top