Вбиті росією. Андрій Остапчук був мешканцем Київщини. У мирному житті працював у будівельній компанії. Любив відпочивати на природі, їздити на риболовлю та бути із сімʼєю. Під час повномасштабного російського вторгнення чоловік долучився до лав ЗСУ… «Він був всім моїм життям…» каже дружина полеглого Героя…
Новини України – НСН під час загальнонаціональної хвилини мовчання щодня публікують матеріали, оприлюднені на платформі пам’яті “Меморіал” агенції “Або”.
Всі ці люди просто хотіли жити на своїй землі.
Вони – не цифри в статистиці.
Ми не маємо права забути.
Вічна і світла пам’ять кожному! Співчуття рідним і близьким.
Вбиті росією: Андрій Остапчук
Військовий Андрій Осадчук на псевдо Оса помер 29 лютого 2024 року при виконанні службових обов’язків на Куп’янському напрямку Харківщини. Воїну було 28 років.
Андрій народився в місті Фастів Київської області. Закінчив школу №9. Потім навчався у Київському вищому професійному училищі залізничного транспорту. Працював у Фастові в будівельній компанії «Салді Сервіс». У вільний час любив відпочивати на природі, їздити на риболовлю та бути із сімʼєю.
Під час повномасштабного російського вторгнення чоловік став бійцем 57-ї окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України. Воював на посаді кулеметника.
«Це був найкращий чоловік, який любив і цінував свою сімʼю. Найкращий тато для своєї донечки, яку безмежно кохав. Всім завжди допоможе, ніколи не відмовить. Він був тим чоловіком, про якого мріяла б кожна, люблячим сином для своїх батьків, найкращим рідним братом, кумом та другом для своїх, найкращим, люблячим чоловіком для мене. Він був всім моїм життям», – розповіла дружина військового
Поховали бійця на Алеї Слави Інтернаціонального кладовища Фастова.
В Андрія залишились батьки Галина та Віктор, дружина Анна, донька Катруся, брат Олександр, теща Світлана, тесть Федір, куми та друзі.
УВАГА! Допоможіть зберегти пам’ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих на сайті Меморіал: «Вбиті росією».
Інші трагічні історії тут: https://nikopolnews.net/tag/memorial/