Завантаження відео без підключення до інтернету – YouTube запускає нову функцію

YouTube запустив тестування функції завантаження відео без підключення до інтернету

Протестувати цю опцію зможуть користувачі, які оформили підписку YouTube Premium.  Для участі в експерименті потрібно подати заявку до 19 жовтня. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Перед участю в бета-тестуванні перевірте, щоб на вашому комп’ютері був встановлений сумісний браузер – Google Chrome, Opera або Edge. Учасники тестування отримають кнопку для скачування відеороликів з YouTube, яка після натискання завантажує відео в розділ “Завантаження”. Список завантажених файлів користувачі зможуть переглянути в браузері.

Ця функція скачування відео з YouTube буде працювати поки що в тестовому режимі. Коли Google зробить її загальнодоступною, стане відомо пізніше.

Поки що багато користувачі скачують відео за допомогою сторонніх сервісів, таких як SaveFromNet і інші.

Крім того, у користувачів смартфонів Xiaomi з’явилася функція прослуховування Youtube із заблокованим екраном. Щоб їй скористатися, потрібно в меню управління програми встановити позначку навпроти Youtube, потім натиснути на “Відтворювати звук коли екран вимкнений”. Навіть при заблокованому телефоні Xiaomi звук буде відтворюватися.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Користуватись додатком «Дія» можна без смартфонів і інтернету – як отримати послугу

To Top