З 1 вересня почне діяти податкова амністія – що чекає на українців, які не захочуть нею скористатися

Днями в Україні почне діяти податкова амністія – що буде з тими, хто не задекларує тіньові доходи.

Вже через пару днів в Україні набуде чинності податкова амністія, скористатися якою громадяни зможуть протягом року: з 1 вересня 2021 по 31 серпня 2022. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Амністія дасть можливість громадянам, які регулярно отримували тіньові доходи, задекларувати свої активи і повністю легалізувати їх, заплативши з них 5-відсотковий податок.

У Мінфіні розповіли, що буде з тими, хто протягом року не знайде можливості або не захоче задекларувати свої “ліві” доходи.

Держава обмежить таким людям можливість користуватися своїми грошима. Вони не зможуть розмістити в банку депозит і не зможуть зробити велику покупку за ці кошти. Фактично держава повністю або частково паралізує їх фінансові можливості, і вони не зможуть ні покласти їх на депозит, ні розраховуватися ними.

“Зокрема, в подальшому буде все складніше розмістити готівку в банківських установах чи придбати власність, якщо громадянин не мав офіційного доходу”, — розтлумачив глава Мінфіну Сергій Марченко.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Для українців розробляють новий податок на необґрунтовані витрати

 

 

 

To Top