Якою буде новорічна ялинка-2022 – у Києві готуються до Нового року

У Києві уже активно готуються до Нового року. Організатори та дизайнери розробляють декорації та іграшки для головної ялинки свята. На ялинку повісять 25 тисяч іграшок

Про це розповів президент Folk Ukraine, організатор новорічного свята на Софійській площі, Ігор Добруцький. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Парламент.ua

За його словами, над головною ялинкою з’явиться купол у вигляді зоряного неба, його зроблять із гірлянд теплого світіння. Він займе площу діаметром майже 70 метрів.

“Висота новорічної ялинки, як і минулого року, складе 31 метр. Над нею підвісимо гірлянди у вигляді великого купола. Вони будуть світитися теплими вогнями – від білого до червоного. Колірна гамма постійно буде змінюватися і розходитися в сторони від ялинки. Її цьогоріч ми зробимо пишною, більше від минулорічної по ширині на три метри, причому по всій висоті”, – підкреслив він
.

Головна ялинка – 2021 року

Крім цього, на ялинку повісять 15 тисяч золотих іграшок і 10 тисяч червоного кольору, прикрасять її гірляндою довжиною в 10 тисяч кілометрів.

Монтувати головну ялинку країни почнуть вже 25 листопада. Відкриття та запалення святкових вогнів заплановано на 19 грудня.

Як розповів Добруцький, підставку головної ялинки країни зроблять у вигляді різдвяного вертепу, на якому зобразять сцени народження Ісуса Христа.

“Вертеп біля основи ялинки заплановано великих розмірів. У ньому встановлять 36 скульптур різдвяних героїв – волхви, ангели, тварини. Кожну скульптуру будуть вирізати з дерева і розфарбовувати. Їх почали майструвати в вересні. Сподіваюся наш вертеп порадує киян, і вони відчують наближення казкового Різдва”, – додав він.

На площі з’являться традиційні будиночки з продажу їжі та сувенірів. Організатори планують зробити яскраву вхідну групу в новорічне містечко.

Минулого року головна ялинку країни була оформленою в тематиці “Чарівного лісу”.

До речі, нещодавно “NNS” писав: найдовший яблучний пиріг приготували в Черкасах – зареєстрований національний рекорд

To Top