Які продукти не можна вживати після тренувань – поради дієтологів

Дієтологи назвали продукти, споживання яких слід утриматися після занять спортом.

Фахівці нагадали, що після серйозних фізичних навантажень організм повинен поповнювати енергетичні запаси, однак для цього підійдуть далеко не всі продукти харчування. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті ukr.live.

В першу чергу, дієтологи радять відмовитися від енергетичних батончиків і спортивних напоїв. Ці продукти містять рекордну кількість цукру або підсолоджувачів, а саме такі речовини, згубні для здоров’я. Замість цих продуктів вибирайте чисту воду, мінеральну воду, горіхи і ягоди.

Також після тренувань не рекомендується вживати жирну смажену їжу. Організм перетравлює таку їжу занадто довго, більше того, втомлений організм може вкрай важко відреагувати на таку їжу.

Після фізичного навантаження краще всього з’їсти невеликий шматочок запеченої курки або рибу, трохи рису і тушковані овочі.

Також дієтологи попереджають про небезпеку напоїв з кофеїном. Як показали останні дослідження, кава, енергетики та інші напої з кофеїном представляють більшу користь перед тренуванням, і склянка такого напою потрібно випивати приблизно за півгодини до занять спортом, однак після тренувань кофеїн призведе до зневоднення і підвищує рівень кортизолу.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Упаковку продуктів харчування в Україні приведуть у відповідність з європейськими стандартами

To Top