Купити квартиру в Дніпрі

Як правильно захистити вікна від ударної хвилі: основні правила

Війна України з російськими окупантами продовжується восьмий день. Ворог продовжує обстрілювати житлові райони та будинки. Як захистити вікна від ударної хвилі

В Україні триває війна. І хоча українська армія героїчно тримає оборону, ворог продовжує обстрілювати житлові райони з мирними жителями. У цей час небезпека несуть не тільки вибухи снарядів, а й недостатньо підготовлені до обстрілу житла. Про те, як захистити вікна від ударної хвилі НСН дізнався з повідомлення на сайті Багнет.

Під час обстрілів критично важливо знаходиться подалі від вікон, які можуть вилетіти через ударну хвилю. Старі вікна в дерев’яних рамах особливо потребують укріплення, але навіть сучасні склопакети варто додатково убезпечити. Зробити це можна як звичайним або малярським скотчем, так і за допомогою газети чи тканини.

як захистити вікна від ударної хвилі

Як заклеїти вікна скотчем

Наклейте скотч хрестом (Х), після чого додавайте додаткові смужки, формуючи сніжинку. Чим більше смужок скотчу буде на вашому вікні, тим менше уламків скла розлетиться по кімнаті.

Заклеїти вікно можна рівними смужками скотчу, що щільно прилягають один до одного. Якщо в будинку немає скотчу, захиститись від уламків допоможе проста газета або тканина. Наріжте її смужками, змастіть милом і заклейте вікна сніжинкою.

Додатково можна закрити вікна будь-яким твердим щитом. Зробіть це, якщо у вашому населеному пункті/районі існує небезпека артобстрілів, вуличних боїв або ви живете поряд з об’єктами інфраструктури.

Важливо! Почувши вибухи чи стрілянину, відійдіть від вікон, візьміть із собою аптечку, погасіть у будинку світло.

Як поводитися при вибухах в будинку, де є вікна

 

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×