Високопоставленим співробітником СБУ став експерт з шоу екстрасенсів

У телевізійній програмі Андрій Лисюк брав участь у ролі наукового консультанта. Також він був охоронцем Сергія Тігіпка і висувався в Раду партією “Слуга народу”

Експерт-криміналіст Андрій Лисюк, який брав участь у зйомках передачі “Слідство ведуть екстрасенси”, став заступником керівника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України (СБУ). Про це заявив на своїй сторінці у Facebook спікер руху InformNapalm Михайло Макарук, повідомляє  NNS , посилаючись на сайт Фокус.

У телевізійній програмі “Слідство ведуть екстрасенси” Лисюк брав участь у ролі наукового консультанта.

На парламентських виборах 2019 року Лисюка обрали народним депутатом IX скликання від партії “Слуга народу” як номер 69 в списку. Втім, 22 серпня 2019 він відмовився від депутатського мандата за власним бажанням.

За даними інформаційного порталу «СтопКор», раніше Лисюк вже служив у СБУ — працював на оперативних та керівних посадах Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ в Києві. Є підполковником СБУ.

Лисюк також працював заступником начальника служби безпеки національного секретаріату політичної партії Сергія Тігіпка “Сильна Україна” і був начальником відділу політсили регіональної координаційної роботі. Працював начальником охорони самого Тігіпка.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Перша леді України виступила з промовою на «комуністичний» кінофестивалі в Китаї

 

 

 

 

 

 

 

RU → UK

To Top