Купити квартиру в Дніпрі

В Україні створили Альянс оборонних індустрій – подробиці

Володимир Зеленський розповів про Альянс оборонних індустрій, який з’явився в Україні. Хто може до нього  приєднатися

Президент України Володимир Зеленський оголосив про створення Альянсу оборонних індустрій. На старті до нього доєдналися вже 13 компаній, які виробляють озброєння. Також Зеленський анонсував створення в Україні спеціального Оборонного фонду, який забезпечить додаткові ресурси для розвитку воєнних виробництв.

Про це глава держави сказав 30 вересня на першому Міжнародному форумі оборонних індустрій у Києві, передає НСН.

«Сьогодні на цьому форумі ми оголошуємо про створення Альянсу оборонних індустрій. Альянсу, який цінує міжнародне право та вміє працювати для реального захисту міжнародного права. Захисту безпеки — я говорю не лише про Україну, а й про безпеку від агресій будь-якої нації у світі», — зазначив він.

Зеленський додав, що Україна розробила відповідну базову декларацію як основу Альянсу, і до неї можуть приєднатися виробники зброї та військової техніки з усього світу, «які поділяють наш намір дати реальний захист від агресій у цих ризикованих умовах сучасності».

В Україні створили Альянс оборонних індустрій

В Україні створили Альянс оборонних індустрій - подробиці

За словами президента, у перший день, на старті, цю декларацію вже підписали 13 «визначних компаній, які готові разом з Україною будувати новий арсенал вільного світу».

Ще президент оголосив, що Україна розробляє спеціальний економічний режим для оборонно-промислового комплексу — щоб дати всі можливості реалізувати свій потенціал кожній компанії, яка працює «заради оборони в Україні та з Україною» або яка хоче прийти в Україну.

Окрім цього, Зеленський анонсував, що в Україні буде засновано спеціальний Оборонний фонд, який забезпечить додаткові ресурси, зокрема, для розвитку воєнних виробництв і підтримки відповідної співпраці, для створення нових воєнних об’єктів та програм, які потрібні для оборони та для турботи про військових.

«Ресурси фонду — це плюс до державних видатків на сферу оборони, оборонне виробництво та приватних інвестицій. Фонд буде наповнюватися з дивідендів від державних оборонних активів та прибутку від продажу конфіскованих російських активів», — уточнив глава держави.

Ще новини України: З’явилися реальні можливості введення санкцій проти атомної енергетики росії – Кулеба

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×