Що буде із зарплатами вчителів під час карантину

Міністр освіти і науки України повідомив, як будуть пацювати школи під час карантину і як будуть оплачувати працю вчителів

Школи у «жовтій» зоні зможуть працювати, якщо не менш як 80% працівників будуть вакциновані хоча б однією дозою

Вчителів під час дистанційного викладання не позбавлятимуть зарплат та не скорочуватимуть у разі закриття школи на карантин. Про це повідомив міністр освіти й науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті mind.ua

«Чомусь педагоги побоюються зменшення чи урізання. Тому хочу наголосити ще раз: вчителі не можуть бути позбавлені оплати праці, так само як вона не може бути скорочена під час дистанційного викладання», – заявив міністр.

Він зазначив, що питання виплати заробітних плат унормовано в Кодексі законів про працю та у Галузевій угоді між МОН і Профспілкою працівників освіти й науки.

Проте міністр нагадав вчителям про важливість вакцинації проти коронавірусу, яка дозволить не закривати школи на карантин і працювати офлайн.

У разі введення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки навчальні заклади зможуть працювати, якщо не менш як 80% працівників будуть вакциновані хоча б однією дозою. Натомість у «червоній» зоні заклади освіти зможуть працювати тільки якщо 100% працівників будуть повністю вакциновані.

Водночас уряд дозволив очне навчання у дитсадках, молодших та спеціальних школах, у яких проти коронавірусу вакцинували менше ніж 80% персоналу. Таке нововведення діятиме і в «жовтій», і в «червоній» зоні карантину.

 

До речі, нещодавно “NNS” писав: «Карантинный» графік роботи шкіл в Україні – нові обмеження

 

 

 

 

 

 

To Top