Україна

Професії, яких найбільше потребуватиме Україна після війни

які професії будуть найбільш затребувані в Україні після війни

Війна в Україні змінить немало. Зокрема, зміниться розстановка пріоритетів на ринку праці нашої країни. Професії, які раніше були популярними, можуть втратити актуальність. При цьому ті фахівці, які були менш затребувані, виявляться в ціні

Щоб не опинитися на узбіччі, коли країна почне відбудовуватись після війни, вже зараз варто прислухатися до думки експертів і постаратися здобути необхідні професійні навички.

Про найбільш затребувані професії NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Професії, яких найбільше потребуватиме Україна після війни

Фахівці будівельної галузі

Це очевидно. Після війни Україна, особливо південний схід і центр країни, перетвориться на гігантський будмайданчик. Потрібно буде відбудовувати зруйновану інфраструктуру і будинки. І, звичайно, без будівельників ніяк не обійтися. Причому будуть потрібні як інженери-будівельники, так і робітники будівельних спеціальностей.

Фахівці енергетичної галузі

“Санкції проти РФ, особливо в енергетичній сфері, можуть істотно змінити розстановку сил на українському ринку”, – кажуть експерти.

Якщо Європа справді відмовиться від енергоносіїв із Росії, то Україні доведеться у прискореному порядку розвивати власні проекти у сфері енергетики. Зокрема, форсувати власний газовидобуток, а також розвивати виробництво енергії з відновлюваних джерел.

mini magick20190816 24 15c7d31

Фахівці IT-галузі

Фахівці в галузі IT-технологій, як і раніше, залишатимуться в тренді. Адже поступово в усіх галузях все ширше застосовуватимуться інформаційні технології. Тому, якщо ви оберете спеціальність з області IT, то ви точно не помилитеся.

Співробітники сфери логістики

Після війни в Україні може розпочатися справжній логістичний бум. Найімовірніше, що через санкції доставка вантажів з Китаю через РФ і Білорусь надовго припиниться, і тоді саме територія України стане частиною нового Шовкового шляху. Отже, попит на всі логістичні спеціальності буде дуже великий.

Тут знайдуть собі застосування і водії, і портові робітники, і дорожні будівельники, і стратеги, які будуть шукати оптимальні інтелектуальні рішення.

To Top