Погодні сюрпризи у серпні – прогноз

Тропічні зливи і хвилі аномальної спеки: серпень принесе чергові погодні сюрпризи.

Погода в Україні в серпні продовжить тенденцію всього аномального літа. За прогнозом синоптиків очікуються різкі перепади температур, тропічні зливи, шквали та грози, а також кілька хвиль аномальної спеки вище 30 градусів тепла. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Контракты.иа.

Серпень в Україні почнеться із сильної спеки, а потім більшість областей накриє тропічними зливами. Середина місяця буде досить прохолодною, але потім знову більшість областей накриє аномальна спека.

Як розповів співробітник Українського гідрометеорологічного інституту Владислав Тимофєєв в коментарі для видання “Сегодня”, в серпні очікується дві хвилі сильної спеки.

“Кінець липня – початок серпня і ще друга або третя декада серпня. Але на півночі України не повинно бути екстремальної спеки 35-37 градусів. Це може бути тільки на півдні. У Києві буде 30-33 градуси. Між цими хвилями буде дощ”, – розповів синоптик.

Він додав, що перша половина вересня буде теплою, а осінь почнеться тільки у кінці місяця.

Як відзначають в Українському гідрометцентрі, середня місячна температура в серпні складе +18 +22 градуси. У південних, південно-східних областях, в Криму та місцями в Карпатах до +23 +24 градусів. Очікується на 1-1,5 градуса вище кліматичних норм у серпні. А ось опадів очікують в межах норми – 31-80 мм, на Прикарпатті до 99 мм

А ось народний синоптик Леонід Горбань склав календар погоди на серпень і зазначив, що можливі сильні бурі і періоди аномальної спеки.

1-3 серпня: сильна спека

2 серпня: буря

8 серпня: буря

11-14 серпня: дощі

19-21 серпня: спека

22 серпня: дощі

23-26 серпня: спека

29 серпня: дощі

До речі, нещодавно “NNS” писав: Коли в Україні похолодає

 

 

 

To Top