Переробка відходів тваринництва буде відбуватися за європейськими стандартами

В Україні з′явився найбільший й найсучасніший завод для переробки відходів тваринництва

Українсько-нідерландські інвестиції дозволили збудувати новий сучасний майданчик для збільшення ефективності ведення аграрного бізнесу з продуктами тваринництва. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті ukr.net.

23 червня 2021 року, у м. Буськ (Львівська область) відбулося офіційне завершення будівництва заводу компанії «Фіднова». Завод став найбільшим та найсучаснішим виробництвом кормових добавок в Україні, поєднавши українські та нідерландські інвестиції.

«Фіднова» – інвестиційний проект групи компаній «Ефективні інвестиції» спільно з «Mada Participations B.V.» та UMG Investments (Нідерланди). Загальний обсяг інвестицій склав більше 20 мл. доларів США.

Виробництво «Фіднова» стало першим в нашій державі незалежним майданчиком, яке прийматиме і перероблятиме сировину від зовнішніх постачальників, зокрема від сільськогосподарських компаній Заходу України.

Підприємство має вирішити проблему екологічних загроз та небезпек, які з’являються через безвідповідальну переробку відходів тваринного походження. «Фіднова» формує умови для безпечного навколишнього середовища на територією всієї нашої держави. Саме високотехнологічний завод гарантуватиме ветеринарно-санітарний контроль та екологічну безпеку регіону присутності.

Аграрні підприємства отримали можливість повноцінно слідувати законній та безпечній переробці відходів тваринного походження.

Важливо, що «Фіднова» є сучасним виробником натуральних та якісних інгредієнтів на ринку відгодівлі худоби. Ключовими пріоритетами у компанії називають інноваційні технології, суворе дотримання міжнародних стандартів якості GMP+, HAACP, ISO 9001:2015 та прозорі умови співпраці з аграріями.

Крім того, тут прагнуть дотримуючись високих стандартів створювати якісні кормові добавки як для вітчизняних споживачів, так і для клієнтів на світових ринках.

На презентації компанії йшла мова про унікальний підхід у відборі і контролі вхідної сировини, специфіку високотехнологічного обладнання та про плани реалізації.

Також учасники заходу мали змогу провести екскурсію заводом та взяти участь в експертній дискусійній панелі про ефективну переробку відходів тваринництва.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Упаковку продуктів харчування в Україні приведуть у відповідність з європейськими стандартами

 

To Top