[:ru]МВД предлагает повысить зарплаты силовикам за счет изъятия контрабандных средств[:ua]МВС пропонує підвищити зарплати силовикам за рахунок вилучення контрабандних коштів[:]

[:ru]Министр внутренних дел Денис Монастырский предлагает повысить размер заработной платы для работников его структуры. Для этого надо привлечь изъятые с контрабанды средства.

Во время выездного заседания фракции “Слуга народа” об этом заявил глава МВД. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте РБК-Украина.

“Где взять ресурс для повышения зарплат сотрудникам системы МВД? Это выявление контрафактной продукции – табак и алкоголь. Мы уже проработали со специалистами направления, где можно дать бюджету миллиарды гривен”, – отметил Монастырский.

Кстати, недавно “NNS” писал: Зарплаты украинских министров и их замов за август – обнародованы цифры[:ua]Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський пропонує підвищити розмір заробітної плати для працівників його структури. Для цього треба залучити вилучені з контрабанди кошти.

Під час виїзного засідання фракції “Слуга народу” про це заявив глава МВС. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті РБК-Україна.

“Де взяти ресурс для підвищення зарплат працівникам системи МВС? Це виявлення контрафактної продукції – тютюн і алкоголь. Ми вже працювали з фахівцями напрямку, де можна дати бюджету мільярди гривень”, – відзначив Монастирський.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Зарплати українських міністрів та їх заступників за серпень – оприлюднені цифри[:]

To Top