Електронні трудові книжки – зміни в обліку трудової діяльності українців

Як простіше і швидше перевести паперові трудові книжки в електронні і які для цього є терміни

Українцям розповіли, чому не варто тягнути із перекладом паперової трудової книжки в електронний формат, як того і вимагає законодавство. У ПФУ пояснили, як правильно замінити паперову трудову книжку на електронну. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

В Україні з червня 2021 року набув чинності закон про внесення змін у деякі законодавчі акти з обліку трудової діяльності в електронній формі. У зв’язку з чим, всі паперові трудові книжки будуть переведені в електронний формат.

Глава відділу формування електронних трудових книжок управління інформаційних систем ГУ ПФУ в Київській області Олена Орлова зазначила, що в даний час кожен громадянин України може свою застарілу паперову трудову книжку перевести в електронну.

“Саме він (новий закон.-прим.ред.) передбачає скасування паперової трудової книжки. Це буде наповнення Реєстру застрахованих осіб, відповідно, відомості у нас і зараз наповнюються, з 2000 року, і триватиме. Тобто, вся трудова діяльність, яка була до 2004 року, буде внесена до Реєстру застрахованих осіб”, – розповіла Олена Орлова.

Щоб здійснити заміну паперового документа про трудову діяльність на електронний, власник повинен зробити сканкопію своєї трудової книжки та подати її на портал Пенсійного фонду України. Співробітники ПФУ оброблять звернення страхувальника, всі відомості внесуть до Реєстру застрахованих осіб.

Варто відзначити, що українці, які хвилюються, що в електронному Реєстрі можуть допустити помилку при внесенні даних, або вони загубляться, мають повне право продовжувати вести трудову книжку в паперовому вигляді. Для цього він буде подавати роботодавцю свій документ для внесення в нього актуальною інформацією, і зберігати трудову книжку вдома.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Прийнятий закон про гарантії на товари в електронному вигляді

 

To Top