Купити квартиру в Дніпрі

Деякі категорії переселенців не виселятимуть із тимчасового житла – рішення Кабміну

В Україні вразливі категорії переселенців не виселятимуть із тимчасового житла. Таке рішення прийняв  Кабінет міністрів

Про це повідомляє НСН з посиланням на пресслужбу уряду.

Як зазначається, 29 березня Кабінет міністрів вніс зміни до Порядку формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, затвердженого Постановою КМУ від 29 квітня 2022 року № 495.

Деякі категорії переселенців не виселятимуть із тимчасового житла – рішення Кабміну

Деякі категорії переселенців не виселятимуть із тимчасового житла – рішення Кабміну

Постанова має на меті надати окремим категоріям ВПО додаткові гарантії щодо недопущення їх примусового виселення із житла для тимчасового проживання у період дії воєнного стану і протягом 6 місяців після його припинення або скасування.

Таким чином, на внутрішніх переселенців, які належать до вразливих категорій громадян, не буде поширюватись обмеження щодо терміну проживання, яке передбачене абзацом восьмим частини 1 статті 9 Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”.

Як зазначили в уряді, такі зміни спрямовані на посилення гарантій правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

Як відомо, Кабінет міністрів розширив перелік внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які матимуть право на отримання компенсації на проживання протягом ще шести місяців.

Також в Україні діє закон, який сприяє тому, щоб переселенці могли отримати пільгові кредити на придбання земельних ділянок, купівлю і будівництво житла.

Ще новини України: Пенсії, мінімальна заробітна плата, нові штрафи та правила – які зміни у квітні 2024 року чекають на українців

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×