Частину відділень Ощадбанку планують закрити до 2024 року

Це випливає із розпорядження уряду про реструктуризацію фінустанови і оптимізацію її витрат

Державний банк Ощадбанк оголосив про закриття частини своїх операційних відділень по Україні. Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів у ході чергового засідання цього тижня. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті psm7.com.

Програма скорочення відділень фінустанови буде реалізовуватися з 2021-го по 2024 рік. Це необхідно для зменшення рівня витрат банку, а також для перегляду його капітальних витрат шляхом оптимізації мережі та централізації операцій. Крім цього планується внести зміни в структуру державних гарантій за вкладами.

Надалі деякі підрозділи банку будуть відокремлені і продані стороннім інвесторам. На сайті Ощадбанку повідомляється, що мережа його представництв буде оптимізована по всій країні.

Також згідно із затвердженою Кабміном стратегією реорганізації банку, планується його приєднання до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що дозволить залучати кошти клієнтів та міжнародних донорів. Права своїх вкладників в Ощадбанку обіцяють захищати у відповідності з чинним законодавством.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Внимание! Неактивні рахунки в Ощадбанку будуть закриті – як зняти грошові кошти

To Top