Україна

Екскомандувач сил НАТО в Європі назвав велике місто, яке може стати наступною ціллю кремля в Україні

Екскомандувач сил НАТО в Європі назвав велике місто, яке може стати наступною ціллю кремля в Україні

Екскомандувач сил НАТО в Європі Уеслі Кларк  назвав велике місто, яке може стати наступною ціллю кремля в Україні, передає NNS, посилаючись на Обозрєватєль.

На думку Уеслі Кларка, на даному етапі війни проти України головною метою кремля може бути місто Дніпро. Окупанти хочуть захопити його, щоби далі оточувати українські війська, які зараз стримують противника на Донбасі.

Про такі плани володимира путіна висловився колишній командувач сил НАТО в Європі, генерал у відставці Уеслі Кларк в ефірі CNN. Американський військовий наголосив: щоб зруйнувати ці наміри агресора, необхідно надати Україні важке озброєння, а не лише Stinger та Javelin.

“Що станеться… Росіяни на північ і на південь від Дніпра. Дніпро буде наступною ключовою метою. Якщо вони зможуть дійти до Дніпра, вони відріжуть українські сили на Донбасі… Це суттєва частина української армії”, – пояснив відставний генерал.

Stinger і Javelin, як зазначив Кларк, хороші для захисту міст, але ЗСУ потрібна потужніша техніка, танки, мобільна артилерія, авіація, паливо та багато боєприпасів.

Військовий при цьому заявив, що у Штатів важкої техніки, яка підходить для нашої країни, немає, її повинні підшукати союзники Америки з НАТО у Східній Європі.

3

Уеслі Кларк під час прямого телевізійного включення на CNN назвав Дніпро містом, яке може стати наступною ціллю кремля в Україні

“Українці справді можуть боротися. Вони хочуть виграти цю битву”, – сказав Кларк, додавши, що Збройні сили України вміють користуватися важкою військовою технікою й нічим не поступаються американським військовим.

“У їхніх солдатів така ж хороша освіта, як і в нас. Вони так само підковані технічно, як і ми. Ми даємо їм нашу сучасну зброю, і вони можуть навчитися користуватися нею за 24 години. Тому нам потрібно краще прислухатися до українців, щоб дізнатися, що їм потрібно, і надати їм обладнання, яке, за їхніми словами, необхідне”, – наголосив генерал у відставці.

Цікаво, що коли Кларка запитали про глобальні цілі Путіна, він заговорив про можливість розширення військових дій.

“Він хоче Україну. Він хоче країни Балтії. Він хоче контролювати Східну Європу. Він хоче зруйнувати НАТО, і він хоче, щоб Сполучені Штати пішли”, – сказав екскомандувач силами Альянсу в Європі.

Путіну не можна вірити – Порошенко про цілі президента РФ по Україні і Європі

Байден відмовився йти на поступки Путіну щодо перспективи членства України в НАТО

 

To Top