Два роки президент: завтра Зеленський проведе пресконференцію

У четвер, 20 травня, о 12:00 відбудеться пресконференція президента України Володимира Зеленського, присвячена дворіччю його перебуванні у влади, передає NNS, посилаючись на  parlament.ua.

Як повідомляє Офіс президента, захід відбудеться на території держпідприємства “Антонов” на вул. Академіка Туполєва, 1.

У зв’язку з карантинними вимогами можливе обмеження кількості представників ЗМІ, які візьмуть участь у заході, – зазначили в ОП.

Пресконференція транслюватиметься онлайн у соцмережах, на офіційних сторінках Офісу президента.

Сигнал трансляції буде доступним за такими посиланнями:

  • rtmp://rtmp.streaming.com.ua/20210520/PRG – основна програма;
  • rtmp://rtmp.streaming.com.ua/20210520/SPRG – програма із сурдоперекладом;
  • rtmp://193.29.204.201:1936/live/tv_eng – англ.;
  • rtmp://176.241.106.184:1936/live/tv_eng – англ.
  • Також буде доступний сигнал HD-SDI на ЦКУ.

Пресконференція Президента Володимира Зеленського, яка запланована на четвер, 20 травня, триватиме не менше 2,5 години. Модерувати спілкування із журналістами буде не Юлія Мендель, яка подала у відставку з посади прессекретаря глави держави. Про це повідомив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк. За його словами, пресконференція відбудеться у закритому приміщенні на ДП” Антонов “, тому що 20 травня  можливий дощ.

“Але це буде великий ангар. За рахунок цього в тому числі буде забезпечена соціальна дистанція”, – розповів Подоляк і додав, що карантинні заходи будуть дотримані під час пресконференції.

Формат спілкування передбачає вступне слово президента Зеленського і питання від преси. На прес-конференції планується присутність близько 100-150 журналістів. Алгоритм підбору ЗМІ, які зможуть поставити запитання, опрацьовується.

To Top