Завантажте мобільний додаток сайту

Уряд України створить «Офіс контролю викидів в атмосферу» з метою державного контролю рівня забруднення повітря та викидів в атмосферу. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, інформує УНІАН.

«Створення такого Офісу — це лише перший крок на шляху до реформи екологічного контролю. Фахівці та співробітники лабораторії Офісу будуть супроводжувати та направляти перевірки найбільших підприємств, які здійснюють викиди в атмосферу», — написав Гончарук.

Зазначається, що відомство збиратиме інформацію та здійснюватиме екологічний контроль у найбільш складних промислових регіонах України.

Глава уряду уточнив, що для максимальної ефективності Офіс працюватиме безпосередньо в Кривому Розі — у місті, де це питання є найгострішим. 

У повідомленні також зазначається, що у 2018 році Україна посіла 109 місце серед 180 країн світу за показниками захисту довкілля в розрізі впливу на здоров'я населення та захисту екосистем, а, за даними Інституту оцінки та вимірювання показників здоров'я, в 2016 році забруднення атмосферного повітря призвело в Україні до понад 58 тис. смертей (близько 10% усіх смертей за рік).
 

В Україні станом на ранок 22 вересня 2020 року — 181 тисяча 237 людей інфіковані коронавірусом COVID-19. Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України у Фейсбук та телеграм-канал Блискавка.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі