Завантажте мобільний додаток сайту

Виконувач обов’язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що Фонд боротьби з коронавірусом – порожній. Про це NNS повідомляє з посиланням на Наш День, який посилається на Інтерфакс.

Зі слів Шкарлета, з Фонду боротьби з коронавірусом на забезпечення санітарної безпеки освіти і доплати вчителям грошей не виділяли. Він каже, що Міносвіти подало заявку на понад 2 млрд грн, але грошей не отримало.

Шкарлет допустив, що, можливо, ці кошти будуть виділені в жовтні,

“Фонд Covid на сьогодні порожній. На сьогодні він не має жодної копійки”,

– підкреслив виконувач обов’язків міністра.

Шкарлет додав, що на наступний рік міністерство пропонує виділити нову освітню субвенцію в розмірі 13,3 млрд грн на санітарний захист.

На початок липня тільки 15% коштів, які вже було виділено з Фонду для боротьби з коронавірусом, пішли на медичну галузь.

Раніше ми повідомляли: В зоні ООС посилюють заходи з профілактики поширення COVID-19

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
Стало відомо, як переноситимуть робочі дні у зв’язку зі святами в Україні у 2021 році. Відповідне рішення прийняв Кабмін сьогодні, 30 вересня, - повідомляє NNS з посиланням на БУХГАЛТЕР.UA.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі