Завантажте мобільний додаток сайту

Міністерства соціальної політики України підготувало проєкт постанови Кабінету міністрів "Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році". Проєкт акту направлений на погодження профспілок. Про це повідомляється на сайті Федерації профспілок, передає РБК-Україна, інформує NNS.

Проєктом пропонується установити з 1 березня 2021 року особам, яким виповнилося 80 років і більше та в яких пенсія не досягає розміру середньої заробітної плати за 2020 рік, щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 500 гривень.

Якщо з урахуванням цієї виплати розмір пенсіи не досягає 2 600 гривень, таким особам надається додаткова доплата до пенсії.

Також пропонується установити з 1 липня 2021 року особам, яким виповнилося 75 років до досягнення 80 річного віку, у яких пенсія не досягає розміру середньої заробітної плати за 2020 рік, щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 400 гривень.

Якщо з урахуванням цієї виплати розмір пенсії не досягає 2 500 гривень, таким особам надається додаткова доплата до пенсії.

Читайте ще: "Нафтогаз" підвищує ціну на газ для населення

В Україні мають намір заборонити продаж електронних сигарет українцям віком до 18 років. Верховна рада прийняла за основу відповідний проект закону авторства Кабінету міністрів №3628. Про це повідомляє РБК-Україна, передає NNS.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі