Завантажте мобільний додаток сайту

4 липня в Україні набув чинності закон, що забороняє банкам штрафувати клієнтів за прострочення платежів по кредитах. Про це NNS повідомляє з посиланням на видання Хвиля.

Як стало відомо NNS , згідно з документом українці, які мають кредити в банках, не зобов'язані сплачувати штрафи і пеню під час карантину, а також ще протягом 30 днів після його закінчення. Відповідні зміни вже внесли до Господарського кодексу.

Нагадаємо, законопроект №3257, так званий законопроект про кредитні канікули, Верховна Рада України прийняла в першому читанні 13 травня. За те, щоб українців не штрафували за несплату кредиту під час карантину проголосували 278 депутатів.

В Україні вже введено заборону на такі неустойки для фізичних осіб, а тепер вона буде поширюватися і на підприємців.

Раніше ми повідомляли: Підвищення мінімальної зарплати: в уряді назвали причини такого кроку

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
ПриватБанк запустив перші в Україні біометричні платіжні POS-термінали з технологією FacePay24 — вона дозволяє оплачувати покупки обличчям. Для цього треба «прив’язати» своє селфі до банківської карти. Про це NNS повідомляє з посиланням на Громадське.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі