Завантажте мобільний додаток сайту

Конституційний суд визнав конституційним указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Укрінформ, який посилається на власне компетентне джерело.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, відповідне рішення було ухвалене під час закритого засідання Великої палати у четвер 20 червня.

Суд визнав конституційним указ Президента про розпуск парламенту,

- сказав співрозмовник інформагентства.

Суддею-доповідачем у даній справі виступав Віктор Кривенко.

Як повідомлялося раніше, Президент Володимир Зеленський 20 травня під час інавгураційної промови оголосив про розпуск Верховної Ради 8 скликання. 21 травня він підписав указ «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради 8 скликання та призначення позачергових виборів». Позачергові парламентські вибори, згідно з указом Президента, призначено на 21 липня цього року.

23 травня указ набув чинності після опублікування в «Урядовому кур’єрі», а вже наступного дня в Україні стартувала виборча кампанія.

24 травня народні депутати від фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук та Ігор Алексєєв внесли до КСУ подання з 62 підписами народних депутатів про неконституційність указу Президента про дострокове припинення повноважень ВР. Вони попросили розглянути це подання упродовж місяця.

29 травня КСУ відкрив провадження у даній справі і призначив її розгляд у формі усного слухання на 11 червня, після цього суд перейшов до розгляду справи у закритій частині.

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!