Завантажте мобільний додаток сайту

В Черном море состоялись учения украинских кораблей, катеров и судов Военно-морских Сил ВСУ. Фотографии с учений появились на странице ВМС ВСУ в Facebook, передает NNS со ссылкой на politeka.net.

ВМС отрабатывали боевую подготовку, слаженность подразделений разнородных сил и демонстрацию их присутствия в Черноморском регионе.

Во время сборов личный состав участников отработал высадку морского десанта на необорудованное побережье в условиях господства противника в море и воздушном пространстве, ведения минно-заградительных действий, защиту морских коммуникаций, недопущение блокирования пункта базирования и тому подобное.

В конце маневров возле Одесской области военные отработали действия по отражению нападения противника в море.

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
Президент Володимир Зеленський висловив сподівання, що до кінця його каденції вчителі в Україні отримуватимуть більшу зарплатню. Про це він сказав на сьогоднішній зустрічі з випускниками, які набрали найбільше балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, повідомляє NNS з посиланням на Офіс...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі