Завантажте мобільний додаток сайту

Президент Володимир Зеленський запевняє, що Україна поверне собі тимчасово окопуваний Росією Крим. Про це глава держави заявив під час ознайомлення з перебігом реконструкції аеропорту «Херсон» сьогодні, 26 червні, - повідомляє NNS з посилання на УНІАН.

Як стало відомо NNS , Зеленський привітав усіх українців, у першу чергу кримських татар, з Днем кримськотатарського прапора.

«Ми всіх повернемо – і Крим повернемо, і людей повернемо. Ми в це віримо шалено»,

- заявив Зеленський.

Президент після прибуття до Херсону поспілкувався з кримськотатарським активістом, який подарував йому кримськотатарський прапор. Зеленському побажали найближчим часом підняти його у деокупованому Криму.

«Ми збережемо цей прапор і піднімемо у Криму саме цей прапор. Я покладу його в кабінеті, щоб щодня бачити і пам’ятати про Крим»,

- відповів президент.

Нагадаємо, Росія окупувала український Крим, ввівши на територію півострова військових і організувавши в березні 2014 року псевдореферендум про його самовизначення. Самопроголошена кримська влада заявила, що 96,77% жителів півострова висловилися за приєднання Криму до РФ.

18 березня 2014 року в Кремлі було підписано так званий «договір» про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя. Країни Заходу не визнали анексію Криму і запровадили санкції проти Росії.

Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму 20 лютого 2014 року.

Раніше ми повідомляли: МЗС України направило ноту протесту Росії через військові паради в окупованому Криму і ОРДЛО

Автор: NNS - Національна служба новин
12-16 вересня 2020 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування серед українців щодо ситуації у Білорусі. Про це NNS повідомляє з посиланням на Громадське.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі